
Пластикові намистини круглі 6 мм +-200 шт. Рожевий світлий
- Немає в наявності
- Код: БП0006к09
24 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (95) 300-14-27
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намистини виготовлені з якісного пластику. Активно використовується рукоділками у створенні неповторних композицій та прикрас.
Ціна вказана за упаковку. Зверніть увагу, що вага та кількість вказано приблизно!
Намистини мають великий спектр застосування при різних видах рукоділля. Ними можна прикрашати одяг, взуття та сумки. Відмінно підходять як для бантиків, брошів, шпильок для волосся, рукодільних кольорів із тканини. У нашому інтернет-магазині величезний асортимент товарів, який допоможе втілити в життя всі ваші ідеї.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Кількість отворів | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Застосування | Рукоділля |
| Тип | Намистини |
| Форма | Кругла |
| Форма отвору | Кругла |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Діаметр | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 6 мм |
| Розмір товару | 6 мм |
- Ціна: 24 ₴/упаковка

