Кошик
2793 відгуків
+380 (95) 300-14-27
GSL - Життя повне творчості

Стрази клейові

Термострази - це кристали для декорування, які мають на дні шар спеціального клею, що легко плавиться. При дії високої температури він тане, і в цей час потрібно прикласти камінь на потрібне місце. Коли клей охолоне, станеться дуже міцна фіксація, за рахунок проникнення клею в структуру тканини на молекулярному рівні.

Вам не потрібно дбати про придбання клею, необхідного для страз холодної фіксації. Можна просто купити термострази і відразу ж розпочати роботу. Вам тільки необхідна звичайна праска або спеціальний стразовий паяльник. Праскою можна клеїти через термоплівку, коли Ви заздалегідь викладаєте потрібну композицію, а потім притискаєте до тканини. А ось паяльник підійде для роботи зі стразами поштучно, на що праска, на жаль, не здатна.

Розміри клейових страз

Стрази гарячої фіксації представлені в таких розмірах:

Позначення розмірів 

Розмір у міліметрах

ss8

2.3-2.5

ss10

2.8

ss12

3.0-3.2

ss16

3.8-4.0

ss20

4.8-5.0

ss30

6.3-6.5

ss34

7.2-7.5

Термострази дуже популярні і мають великий попит, як серед рукодільниць, так і серед модельєрів і дизайнерів. За наявності всіх необхідних інструментів під рукою, робота зі стразами гарячої фіксації перетворюється на суцільне творче задоволення. 

У нашому інтернет-магазині "GSL" Ви можете купити термострази різних кольорів та розмірів за вигідними цінами. Ми пропонуємо великий вибір матеріалів та фурнітури для втілення різноманітних творчих ідей.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner