Новинка

Кулон Хрест Лазуріт 35х18х6 мм 1 шт.
- Готово до відправки
- Код: НК3588к14
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (95) 300-14-27
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулони виконані з натуральних каменів та їх імітацій, поєднуючи естетику класичного хреста та унікальні властивості кожного мінералу. Кожен кулон підходить для створення намиста або як самостійний аксесуар, що підкреслює індивідуальний стиль та духовну гармонію.
Лазуріт – камінь творчості та мудрості. Сприяє розвитку внутрішньої ясності, підвищує інтуїцію та концентрацію. Підтримує нервову систему, захищає від негативної енергії та стимулює саморозвиток.
Кулони виконані у класичній формі хреста, мають компактний розмір, легко поєднуються з ланцюжками, шнурами або іншими декоративними елементами, підходять як для повсякденного носіння, так і для подарунка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лазурит |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кулон |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Камені вставки | Лазурит |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Ні |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Форма | Хрест |
| Застосування | Для біжутерії |
| Кількість отворів | 1 |
| Особливість матеріалу | Непрозорий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розмір товару | 35 мм |
- Ціна: 30 ₴

