Новинка

Кулон Хрест Кахолонг 35х18х6 мм 1 шт.
- Готово до відправки
- Код: НК3585к02
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (95) 300-14-27
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулони виконані з натуральних каменів та їх імітацій, поєднуючи естетику класичного хреста та унікальні властивості кожного мінералу. Кожен кулон підходить для створення намиста або як самостійний аксесуар, що підкреслює індивідуальний стиль та духовну гармонію.
Кахолонг – камінь внутрішнього спокою та концентрації. Сприяє гармонізації нервової системи, допомагає зосередитися, покращує пам’ять і прийняття рішень. Підтримує загальну емоційну рівновагу та знімає внутрішнє напруження.
Кулони виконані у класичній формі хреста, мають компактний розмір, легко поєднуються з ланцюжками, шнурами або іншими декоративними елементами, підходять як для повсякденного носіння, так і для подарунка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 35 мм |
| Камені вставки | Кахолонг |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Білий |
| Ланцюжок/Шнурок | Ні |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість отворів | 1 |
| Особливість матеріалу | Непрозорий |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Застосування | Для біжутерії |
| Розмір товару | 35 мм |
| Форма | Хрест |
- Ціна: 30 ₴

