
Кулон крапля Лазуріт 16х6х34 мм 1 шт.
- Готово до відправки
- Код: НК1605к64
24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (95) 300-14-27
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулон у формі краплі з натурального лазуриту – витончена прикраса, що поєднує природну красу каменю та глибокий синій відтінок з дрібними золотистими прожилками. Завдяки своїй універсальній формі кулон легко гармоніює з будь-яким образом – від повсякденного до святкового.
Лазуріт здавна вважається каменем мудрості, гармонії та внутрішнього спокою. Він підкреслює індивідуальність власниці, допомагає зберігати рівновагу й надихає на творчість. Кулон стане чудовим вибором як для особистого використання, так і як оригінальний подарунок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 34 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 16 мм |
| Виробник | Лазурит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Назва каменю | Лазурит |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Застосування | Для біжутерії |
| Розмір товару | 34 мм |
| Тип | Кулон |
| Форма | Крапля |
- Ціна: 24 ₴

