
Протектор мідний позолота 5 мм Ø 0,5 мм 50 шт. Біле Золото
- В наявності
- Код: ПЗ5005п01
34 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (95) 300-14-27
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Протектор для ювелірних виробів з міді, покритий позолотою, призначений для захисту ниток і тросів у місцях їх контакту із застібками, кільцями та іншими елементами фурнітури. Він забезпечує надійність і довговічність прикрас, запобігаючи перетиранню та пошкодженню ниток.
Матеріал: мідь із позолотою
Створює акуратний та завершений вигляд прикраси
Захищає нитки від зношування в місцях кріплення
Підходить для різноманітних ювелірних проєктів
Цей протектор — ідеальний вибір для створення стильних і довговічних прикрас, додаючи їм елегантного блиску.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застосування | Для біжутерії |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Сріблястий |
| Покриття | Позолота |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Розміри | |
| Ширина | 5 мм |
| Діаметр | 0.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Мідь |
| Тип | Протектор |
| Розмір товару | 5 мм |
- Ціна: 34 ₴/упаковка

