Кошик
4486 відгуків
+380 (50) 291-24-32
GSL - Життя повне творчості
Стяжка силіконова Лапка зі стопом 20 см Коричневий

Стяжка силіконова Лапка зі стопом 20 см Коричневий

  • Готово до відправки
  • Код: ДК0020л08

12 ₴

Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 грн

+380 (50) 291-24-32
Стяжка силіконова Лапка зі стопом 20 см КоричневийСтяжка силіконова Лапка зі стопом 20 см Коричневий
12 ₴
Готово до відправки
+380 (50) 291-24-32
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Стяжка декоративна силіконова – це стильний та практичний аксесуар, який додає оригінальності будь-яким предметам. Виготовлена з високоякісного силікону, ця стяжка має м'яку текстуру та приємна на дотик, що робить її зручною у використанні.

Довжина стяжки складає 20 см, що ідеально підходить для використання в якості брелка для ключів, сумок, рюкзаків чи інших предметів. Спеціальний стопор на кінці забезпечує надійну фіксацію, запобігаючи сповзанню та забезпечуючи додаткову безпеку при носінні.

Стяжка має яскравий дизайн і доступна в різних кольорах, що дозволяє вибрати варіант, який найбільше відповідає вашому стилю. Її універсальність та легкість у догляді роблять цей товар чудовим вибором для кожного, хто хоче додати елементи стилю до своїх аксесуарів.

Основні
Країна виробникКитай
Довжина200 мм
КолірКоричневий
Користувацькі характеристики
Кількість в упаковці1 шт.
МатеріалСилікон
ЗастосуванняРукоділля
Розмір товару200 мм
ТипОснова для брелока
  • Ціна: 12 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner