
Гачок для в'язання алюмінієвий 2,5 мм 1 шт. Синій
- В наявності
- Код: ВФ0025м14
10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Цей металевий гачок призначений для в'язання та має поверхню, покриту оксидом алюмінію, що надає йому стійкість до корозії та зносостійкість. Він має гладку поверхню та зручну форму, що дозволяє легко просувати його через петлі пряжі.
Гачок підходить для роботи з різними видами пряжі та може бути використаний як для початківців, так і для досвідчених майстрів в'язання. Цей надійний та ефективний інструмент стане невід'ємною частиною вашого арсеналу для творчості та рукоділля.
Кожен елемент гачка працює з великою точністю, що робить його ідеальним інструментом для виконання навіть найскладніших в'язальних проектів. Ви з легкістю створите різноманітні вироби, починаючи від шарфів та шапок до в'язаних іграшок чи аксесуарів.
З цим гачком ваші творчі ідеї матимуть необмежені можливості!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип | Гачок односторонній |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розмір товару | 2,5 мм |
- Ціна: 10 ₴

