
Набір для виготовлення прикрас №28 150х30х10 мм +1440 шт.
- Готово до відправки
- Код: НУ1503р28
436 ₴/набір
+380 (95) 300-14-27
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за набір, всього +-1440шт.
У набір для виготовлення прикрас входить:
Стрази, колір АВ, розмір:
- 1мм
- 1,8мм
- 2мм
- 3мм
- 4мм
- 5мм
Заняття будь-яким із видів творчості чудово піднімають настрій, допомагають розслабитися та відпочити від повсякденних турбот. Тому ми просто впевнені, що всім любителям хенд-мейду сподобаються наші чудові набори, в яких зібрано все, що знадобиться для створення цікавих виробів. Заняття рукоділлям стають більш простими та захоплюючими, якщо потрібні матеріали та інструменти знаходяться прямо під рукою. У нашому інтернет-магазині ви знайдете найцікавіші, барвистіші та дуже якісні товари для вашого хобі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 1440 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Особливість матеріалу | Непрозорий |
| Особливість кольору | Металізований |
| Покриття | Без покриття |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Набір для бісероплетіння |
- Ціна: 436 ₴/набір





