Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заняття будь-яким з видів творчості чудово піднімають настрій, допомагають розслабитися і відпочити від повсякденних турбот. Тому ми просто впевнені, що всім любителям хенд-мейду сподобаються наші чудові набори в них зібрано все, що знадобиться для створення цікавих виробів. Заняття рукоділлям стають більш простими.
Ціна вказана за набір всього +-1500шт.
У набір для виготовлення прикрас входить
Кільця сполучні, колір Золотистий, розмір:
- 3мм
- 4мм
- 5мм
- 6мм
- 7мм
- 8мм
- 9мм
У нашому інтернет-магазині ви знайдете найцікавіші, барвистіші та дуже якісні товари для вашого хобі.
"| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма отвору | Кругла |
| Колір | Золотистий |
| Особливість кольору | Металізований |
| Матеріал | Метал |
| Особливість матеріалу | Непрозорий |
| Покриття | Без покриття |
| Кількість отворів | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Кількість в упаковці | 1500 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Набір для бісероплетіння |
- Ціна: 153 ₴/набір





