Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заняття будь-яким з видів творчості відмінно піднімають настрій, допомагають розслабитися і відпочити від повсякденних турбот. Тому ми просто впевнені, що всім любителям хенд-мейду сподобаються наші чудові набори: у них зібрано все, що знадобиться для створення цікавих виробів. рукою.
Ціна вказана за набір.
До набору входить:
- Бусини металеві, розмір від4 до 6мм - +-250шт.
У нашому інтернет-магазині ви знайдете найцікавіші, барвистіші та дуже якісні товари для вашого хобі.
"| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застосування | Рукоділля |
| Форма | Кругла |
| Форма отвору | Кругла |
| Особливість кольору | Металізований |
| Матеріал | Пластик |
| Особливість матеріалу | Непрозорий |
| Покриття | Без покриття |
| Кількість отворів | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Кількість в упаковці | 250 шт. |
| Колір | Сріблястий |
| Розміри | |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Набір для бісероплетіння |
- Ціна: 350 ₴/набір






