Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заняття будь-яким з видів творчості відмінно піднімають настрій, допомагають розслабитися і відпочити від повсякденних турбот. Тому ми просто впевнені, що всім любителям хенд-мейду сподобаються наші чудові набори в них зібрано все, що знадобиться для створення цікавих виробів. Заняття рукоділлям стають більш простими. />
У набір для виготовлення прикрас входить:
- Пінцет з вигнутими кінцями - 1шт.
- Дрот - 1шт.
- Ювілірний трос 0,4мм - 1шт.
- Гузинка силікон 0,5мм - 1шт.
- Шнур чорний 1мм - 1уп.
- Плоскогубці зрівнячі - 1шт.
- Кільце - 1шт.
- Затискачі калоти 3х6мм - +- 100шт.
- Гак гвинтової штифти 4х8мм - +- 50шт.
- Швензи 20х22мм - +-20шт.
- Піни 25мм - +- 50шт.
- Кільця затискачі стопери 1,8мм - +- 100шт.
- Карабіни - +-20шт.
- Затискачі для стрічок - +-20шт.
- Утримувач для кулона - +-20шт.
- Кільця 8мм - +- 100шт.
- Кільця 6мм - +- 100шт.
У нашому інтернет-магазині ви знайдете найцікавіші, барвистіші та дуже якісні товари для вашого хобі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Форма отвору | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Матеріал | Пластик |
| Особливість матеріалу | Непрозорий |
| Покриття | Без покриття |
| Кількість отворів | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Кількість в упаковці | 2000 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 69 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Висота | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Набір для бісероплетіння |
- Ціна: 583 ₴/набір





