Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заняття будь-яким з видів творчості відмінно піднімають настрій, допомагають розслабитися і відпочити від повсякденних турбот. Тому ми просто впевнені, що всім любителям хенд-мейду сподобаються наші чудові набори в них зібрано все, що знадобиться для створення цікавих виробів. Заняття рукоділлям стають більш простими. />
У набір для виготовлення прикрас входить:
- Гумка силікон 0.8мм - 1шт.
- Карабін - +-20шт.
- Кільця - +-100шт.
- Ножиці - 1шт.
- Бісер 2.6мм - 24 кольори
У нашому інтернет-магазині ви знайдете найцікавіші, барвистіші та дуже якісні товари для вашого хобі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 2000 шт. |
| Кількість отворів | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Особливість матеріалу | Напівпрозорий |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Покриття | Без покриття |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Прямокутна |
| Форма отвору | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Набір для бісероплетіння |
- Ціна: 524 ₴/набір




