Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заняття будь-яким з видів творчості чудово піднімають настрій, допомагають розслабитися і відпочити від повсякденних турбот. Тому ми просто впевнені, що всім любителям хенд-мейду сподобаються наші чудові набори в них зібрано все, що знадобиться для створення цікавих виробів. Заняття рукоділлям стають більш простими.
У виготовлення прикрас набір входить:
- Гузинка, силікон 0.8мм - 2шт.
- Ножиці - 1шт.
- Пінцет - 1шт.
- Швензи - 40шт.
- Карабіни - 20шт.
- Кільця-100шт.
- Підвіски - 6шт.
- Голки 70мм - 2шт.
- Акрилові намистини, літери, форма кругла, 6мм - 320шт.
- Акрилові намистини, серця, форма кругла, 6мм - 80шт.
- Бусини смайли, форма кругла, 9мм - 25шт.
- Бісер, 1,8 мм - 18 кольорів (+-120г)
У нашому інтернет-магазині ви знайдете найцікавіші, барвистіші та дуже якісні товари для вашого хобі.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість в упаковці | 2000 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Покриття | Без покриття |
| Кількість отворів | 1 |
| Форма отвору | Кругла |
| Особливість матеріалу | Непрозорий |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Набір для бісероплетіння |
- Ціна: 700 ₴/набір





