
Набір штифтів гвинтових тримачів №24 10х5 мм 4 кольори ±800 шт.
- Немає в наявності
- Код: НУ1005р24
233 ₴/набір
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (95) 300-14-27
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заняття будь-яким з видів творчості чудово піднімають настрій, допомагають розслабитися і відпочити від повсякденних турбот. Тому ми просто впевнені, що всім любителям хенд-мейду сподобаються наші чудові набори в них зібрано все, що знадобиться для створення цікавих виробів. Заняття рукоділлям стають більш простими.
У набір входить гвинтовий утримувач:
- Золотистий - +-200шт.
- Сріблястий - +-200шт.
- Платина - +-200шт.
- Бронза - +-200шт.
У нашому інтернет-магазині ви знайдете найцікавіші, барвистіші та дуже якісні товари для вашого хобі.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Кругла |
| Кількість в упаковці | 800 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Покриття | Позолота |
| Кількість отворів | 1 |
| Форма отвору | Кругла |
| Особливість матеріалу | Непрозорий |
| Особливість кольору | Металізований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Набір для бісероплетіння |
| Розмір товару | 10 мм |
- Ціна: 233 ₴/набір


