
УЦІНКА!!! Стрази в оправі пришивні Овал 13х18 мм 10 шт. АВ
- В наявності
- Код: СЦ1813о99
40 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Ця позиція має подряпини і тому УЦІНЕНА!! Стрази в оправі пришивні овальної форми — це витончений декоративний елемент, який надає яскравого блиску й елегантності будь-якому виробу. Виготовлені з високоякісного скла, вони надійно закріплені в металевій оправі, що дає змогу легко пришивати їх до тканини або інших основ. Овальна форма та різноманітність кольорів роблять ці стрази універсальним вибором для декорування одягу, аксесуарів. сумок, взуття або створення авторських прикрас.
Особливості:
Форма: овал.
Матеріал: скло з металевою оправою.
Кріплення: пришивні отвори.
Прекрасно підходять для прикрашання одягу, текстильних виробів, аксесуарів.
Застосування:
Ці стрази ідеальні для створення акцентів у дизайні. Вони нададуть виробу витонченого блиску та підкреслять стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стрази в цапах |
| Застосування | Рукоділля |
| Форма | Овальна |
| Форма отвору | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Райдужний |
| Матеріал | Метал-стрази |
| Особливість матеріалу | Напівпрозорий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість отворів | 4 |
| Розмір товару | 18 мм |
| Форма стрази | Овал |
| Розмір пришивних страз | 13х18 мм |
- Ціна: 40 ₴/упаковка


