Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напівнамистини на нитці виготовлені з пластика. Вони сполучені між собою міцними нитками, мають плоску підставу і глянсовий блиск.
Ніжні і легкі напівперли на нитці використовують для виготовлення авторської біжутерії, їм прикрашають обідки і шпильки. Напівнамистини застосовують в швацькій справі для окантовки країв виробів, декорування весільних вбрань, танцювальних костюмів, різного одягу і аксесуарів. Якісні і красиві намистини на нитці обовязково згодяться при створенні ексклюзивних виробів.
У нашому інтернеті-магазині Ви можете купити напівнамистини на нитці за вигідними цінами. Ми пропонуємо великий вибір матеріалів для втілення всіляких творчих ідей.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Особливість кольору | Металізований |
| Застосування | Рукоділля |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сріблястий |
| Розміри | |
| Ширина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір декору | 14 мм |
| Розмір товару | 14 мм |
| Розмір | 14 мм |
- Ціна: 57 ₴/м


