Кошик
3195 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (завтра, 16.07).

+380 (95) 300-14-27
GSL - Життя повне творчості

Амулети з бронзи

Амулет з бронзи

Кожен чув про магічну силу амулетів, вони допомагають вирішити проблеми, які виникають на рівні енергетичного тіла. Хвороби без причини, невдачі, відсутність енергії і смуток, такі симптоми можуть бути причиною впливу лихого ока, заздрості. Для захисту від пристріту, залучення удачі і багатства здавна люди носили амулети. Самими сильними вважаються амулети, куплені самим або подаровані щиро люблячою людиною. На силу амулета впливає матеріал, з якого він виготовлений.

  Бронза займає позицію першого металу, який став відомий людині, саме він перевернув еволюцію людства. Такий метал має і магічною силою, адже з нього завжди виготовляли амулети. Метал не викликає алергічних реакцій на шкірі і зручний в носінні. Покровителем бронзи вважається Меркурій. Планета відповідає за енергію і сприяє збагаченню людини. Безумовно, амулет на удачу та амулет на багатство, виготовлений з бронзи, ввібрав всю енергію магічного металу. Енергетичні практики впевнені, що амулет з бронзи, здатний пробудити в людині творче натхнення, наповнити його енергією.

   Магічну властивість металу багаторазово посилюється формою амулета. Так, бронзовий амулет на удачу виготовляється особливої форми, яка притягне до володарю амулета безліч подій, здатних вирішити складні життєві ситуації.

  Вибравши бронзовий амулет на багатство, володар помітить, що його життя стало змінюватися. Життя почне відкривати можливості до збагачення, почнуть з'являтися нові люди з вигідними пропозиціями. Саме таким чином впливає енергетика бронзового талісмана.

    Амулет від пристріту використовувався людьми, для захисту і відбиття від негативної енергії. На таких амулетах часто зображується енергетичний очей, або ієрогліфи, в яких закладений захисний сенс. На що прийшли із Стародавнього Єгипту амулетах, часто зображуються символи Верховних Богів. Бронзові використовувалися амулети і древніми німецькими племенами, найбільш популярним серед них був амулет, що символізує стихію вогню.

  Каждый амулет действует направленно и справляется именно с той задачей, для которой изготовлен. Целесообразно для решения каждой проблемы, приобрести специальный амулет из бронзы, который поможет в решении проблем своего обладателя. С течением времени, бронзовый амулет накапливает энергетическую силу. Постоянно контактируя со своим обладателем, амулет начинает резонировать с человеком на одной частоте, накапливает способность оздоравливать энергетику человека.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner