
Кулон Дерево щастя Нефрит 33х4, 5х43 мм 1 шт.
- Готово до відправки
- Код: НК3309к30
105 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Кулон «Дерево щастя» – символ гармонії, процвітання та позитивної енергії. Виконаний з натурального каменю, цей кулон не лише прикрашає, а й несе особливий енергетичний посил, сприяючи гармонії душі та тіла.
Дерево щастя вважається символом життєвої сили, стабільності та родинного благополуччя. Натуральний камінь, з якого виготовлено кулон, допомагає відновлювати енергетичний баланс, покращує настрій та підтримує внутрішню рівновагу. Нефрит – камінь здоров’я та захисту. Сприяє зміцненню імунітету, нормалізації роботи серцево-судинної системи та очищенню організму. Допомагає заспокоїти нервову систему і підтримує внутрішню рівновагу. Кожен кулон унікальний, адже природна структура каменю робить його неповторним.
Кулон чудово підходить для носіння щодня або як подарунок близьким. Його можна поєднувати з іншими прикрасами або носити самостійно, як амулет для залучення щастя, позитиву та внутрішньої гармонії.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 43 мм |
| Камені вставки | Нефрит |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Зелений |
| Ланцюжок/Шнурок | Ні |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість отворів | 1 |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Застосування | Для біжутерії |
| Розмір товару | 33 мм |
| Форма | Круг |
- Ціна: 105 ₴

