
Кулон Дерево щастя Лазуріт 33х4, 5х43 мм 1 шт.
- Готово до відправки
- Код: НК3305к14
105 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Кулон «Дерево щастя» – символ гармонії, процвітання та позитивної енергії. Виконаний з натурального каменю, цей кулон не лише прикрашає, а й несе особливий енергетичний посил, сприяючи гармонії душі та тіла.
Дерево щастя вважається символом життєвої сили, стабільності та родинного благополуччя. Натуральний камінь, з якого виготовлено кулон, допомагає відновлювати енергетичний баланс, покращує настрій та підтримує внутрішню рівновагу. Лазуріт – камінь творчості та мудрості. Сприяє розвитку внутрішньої ясності, підвищує інтуїцію та концентрацію. Підтримує нервову систему, захищає від негативної енергії та стимулює саморозвиток. Кожен кулон унікальний, адже природна структура каменю робить його неповторним.
Кулон чудово підходить для носіння щодня або як подарунок близьким. Його можна поєднувати з іншими прикрасами або носити самостійно, як амулет для залучення щастя, позитиву та внутрішньої гармонії.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 43 мм |
| Камені вставки | Лазурит |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Ланцюжок/Шнурок | Ні |
| Ширина | 33 мм |
| Виробник | Лазурит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість отворів | 1 |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Застосування | Для біжутерії |
| Розмір товару | 33 мм |
| Форма | Круг |
- Ціна: 105 ₴

