Новинка

Кулон Хрест Содаліт 35х18х6 мм 1 шт.
- Готово до відправки
- Код: НК3588к64
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (95) 300-14-27
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулони виконані з натуральних каменів та їх імітацій, поєднуючи естетику класичного хреста та унікальні властивості кожного мінералу. Кожен кулон підходить для створення намиста або як самостійний аксесуар, що підкреслює індивідуальний стиль та духовну гармонію.
Содаліт – камінь логіки та гармонії розуму. Покращує концентрацію, мислення та інтелектуальні здібності. Заспокоює нервову систему, допомагає приймати зважені рішення та відновлює енергетичний баланс.
Кулони виконані у класичній формі хреста, мають компактний розмір, легко поєднуються з ланцюжками, шнурами або іншими декоративними елементами, підходять як для повсякденного носіння, так і для подарунка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 35 мм |
| Камені вставки | Содалит |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Ланцюжок/Шнурок | Ні |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість отворів | 1 |
| Особливість матеріалу | Непрозорий |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Застосування | Для біжутерії |
| Розмір товару | 35 мм |
| Форма | Хрест |
- Ціна: 30 ₴

