Новинка

Кулон Хрест Аметист 35х18х6 мм 1 шт.
- Готово до відправки
- Код: НК3504к15
58 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (95) 300-14-27
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулони виконані з натуральних каменів та їх імітацій, поєднуючи естетику класичного хреста та унікальні властивості кожного мінералу. Кожен кулон підходить для створення намиста або як самостійний аксесуар, що підкреслює індивідуальний стиль та духовну гармонію.
Аметист – камінь захисту та духовного розвитку. Знімає напругу, допомагає впоратися зі стресом, покращує сон і відновлює емоційний баланс. Підтримує нервову систему та розвиває інтуїцію.
Кулони виконані у класичній формі хреста, мають компактний розмір, легко поєднуються з ланцюжками, шнурами або іншими декоративними елементами, підходять як для повсякденного носіння, так і для подарунка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 35 мм |
| Камені вставки | Аметист |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Фіолетовий |
| Ланцюжок/Шнурок | Ні |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість отворів | 1 |
| Особливість матеріалу | Непрозорий |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Застосування | Для біжутерії |
| Розмір товару | 35 мм |
| Форма | Хрест |
- Ціна: 58 ₴

