Новинка

Кулон Хрест Яшма Кровавик 35х18х6 мм 1 шт.
- Готово до відправки
- Код: НК3570к87
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (95) 300-14-27
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулони виконані з натуральних каменів та їх імітацій, поєднуючи естетику класичного хреста та унікальні властивості кожного мінералу. Кожен кулон підходить для створення намиста або як самостійний аксесуар, що підкреслює індивідуальний стиль та духовну гармонію.
Яшма Кровавик – камінь сили та життєвої енергії. Підвищує витривалість організму, стимулює серцеву діяльність і кровообіг. Допомагає відновлювати енергію після фізичних навантажень і зберігати активність протягом дня.
Кулони виконані у класичній формі хреста, мають компактний розмір, легко поєднуються з ланцюжками, шнурами або іншими декоративними елементами, підходять як для повсякденного носіння, так і для подарунка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 35 мм |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Ні |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Камені вставки | Яшма Кривавик |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість отворів | 1 |
| Особливість матеріалу | Непрозорий |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Застосування | Для біжутерії |
| Розмір товару | 35 мм |
| Форма | Хрест |
- Ціна: 30 ₴

