
Напівнамистини на нитці 6 мм 1 м Білий АВ
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: БН0006п50
22 ₴/м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (95) 300-14-27
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напівнамистини на нитці виготовлені з пластика. Вони сполучені між собою міцними нитками, мають плоску підставу і глянсовий блиск.
Ніжні і легкі напівперли на нитці використовують для виготовлення авторської біжутерії, їм прикрашають обідки і шпильки. Напівнамистини застосовують в швацькій справі для окантовки країв виробів, декорування весільних вбрань, танцювальних костюмів, різного одягу і аксесуарів. Якісні і красиві намистини на нитці обовязково згодяться при створенні ексклюзивних виробів.
У нашому інтернеті-магазині Ви можете купити напівнамистини на нитці за вигідними цінами. Ми пропонуємо великий вибір матеріалів для втілення всіляких творчих ідей.
| Розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 6 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
| Особливість кольору | Перлинний |
| Застосування | Рукоділля |
| Тип | Намистини |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Півсфера |
| Розмір декору | 6 мм |
| Розмір товару | 6 мм |
- Ціна: 22 ₴/м

