
Голка тупа для шкіри 2х69 мм вушко 16 мм 1 шт. Платина
- В наявності
- Код: ИН2069г51
2 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (95) 300-14-27
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Голка тупа для рукоділля, призначена спеціально для робіт зі шкірою, допомагає швидко та ефективно виконувати різноманітні ручні роботи. Вона має безпечну та надійну конструкцію, що робить її ідеальним інструментом для ремонту, майстерності та творчості.
Голка має тупий кінчик, що допомагає запобігти пошкодженню матеріалу під час роботи з ним. Завдяки високоякісному матеріалу, ця голка є довговічною і забезпечує точність та ефективність при використанні. Вона стане незамінним інструментом для кожного, хто займається швейними або ремонтними роботами зі шкірою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Голки ручні |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір | Сріблястий |
| Розміри | |
| Довжина | 69 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Розмір товару | 70 мм |
- Ціна: 2 ₴

