
Набір штифтів та швенз №16/2 8 відділень 100 мм 4 кольори ±880 шт.
- Немає в наявності
- Код: НУ0909н16
207 ₴/набір
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (95) 300-14-27
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заняття будь-яким із видів творчості чудово піднімають настрій, допомагають розслабитися та відпочити від повсякденних турбот. Тому ми просто впевнені, що всім любителям хенд-мейду сподобаються наші чудові набори, в яких зібрано все, що знадобиться для створення цікавих виробів. Заняття рукоділлям стають більш простими та захоплюючими, якщо потрібні матеріали та інструменти знаходяться прямо під рукою.
До набору входить:
Утримувач гвинтовий, штифт, розмір 8х3мм, колір:
- Золотистий - +-200шт.
- Сріблястий - +-200шт.
- Платина - +-200шт.
- Бронза - +-200шт.
Швензи для сережок, розмір 20х18мм, колір:
- Золотий - 10 пар
- Сріблястий - 10 пар
- Платина - 10 пар
- Бронза - 10 пар
У нашому інтернет-магазині ви знайдете найцікавіші, барвистіші та дуже якісні товари для вашого хобі.
"| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Форма отвору | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Металізований |
| Матеріал | Метал |
| Особливість матеріалу | Непрозорий |
| Покриття | Без покриття |
| Стать | Унісекс |
| Кількість в упаковці | 880 шт. |
| Розміри | |
| Діаметр | 100 мм |
| Висота | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Набір для бісероплетіння |
| Розмір | 100 мм |
- Ціна: 207 ₴/набір


